De Compaan Maardijk
Home>Nieuws>Compaan winnaar Groot Almelo’s Dictee

Compaan winnaar Groot Almelo’s Dictee

donderdag 15 december 2016

Woensdag 14 december jl. werd de Compaan winnaar van het Groot Almelo’s Dictee 2016. De juniorversie van de dictee-wedstrijd werd voor de elfde achtereenvolgende keer gehouden. Leerlingen van vele basisscholen uit Almelo en omgeving deden mee. Zij maakten gemiddeld zo’n vijftien fouten per deelnemer.

Het dictee was niet gemakkelijk. Woorden als conciërge, nek-aan-nekrace, geenszins, enerverend, afgepeigerd, kolerezooi en bokkenpruik werden het vaakst fout geschreven. Ook bevatte het dictee woorden waar de meeste kinderen nog nooit van gehoord hadden.

Winnaar werd Ramon Kraan van onze school. Hij had slechts 7 fouten. Tweede werd een leerling van de Huve en derde werd Süleyman Demirel van onze school. Bedros Misakian van onze school werd vierde; hij viel helaas net buiten de prijzen.

Het was dan ook niet verassend dat de prijs voor de beste school ging naar de Compaan!

Op de foto de trotse winnaars.